Taubud - wylewki maszynowe, izolacja i oceiplanie pianą

Poznaj nasze metody działaniaGwarantujemy świetną współpracę
O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą projektów budowlanych, wylewkami maszynowymi i ocieplaniem poddaszy. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej, dzięki czemu zdobyliśmy certyfikat „Rzetelna firma”. Świadczy on o rzetelności i wysokiej jakości naszych usług. Współpraca z naszą firmą opiera się na wysokiej jakości wykonania zlecenia oraz indywidualnym podejściu do klienta. Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz kreatywne rozwiązania. Decydując się na współpracę z firmą Tau-Bud mogą być Państwo pewni bezpiecznej inwestycji. Zatrudniamy wyspecjalizowany zespół fachowców oferując również doradztwo architektoniczne oraz kredytowe. Nasz zespół pracuje ze sobą od lat, dzięki czemu możemy pochwalić się idealną organizacją. Jest to bardzo ważny element przy wykonywaniu zleceń większą grupą. Oferujemy bardzo korzystne ceny, jedne z najniższych w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy jaką przedstawiamy na stronie internetowej. Oferujemy: sprzedaż projektów budowlanych, wylewki maszynowe oraz ocieplenia poddaszy.

Ocieplanie pianą
IZOLACJA PODDASZY DACHÓW PODŁÓG ŚCIAN PIANĄ Izolacją pianą poliuretanową to izolacja która jest skuteczna trwała niezawodna a przede-wszystkim wygłusza pomieszczenie izoluje szczelnie całe poddasze przez co letnia porą poddasze jest chłodne a zimową jest suche i ciepłe
Wykonujemy prace w zakresie:- Ocieplenia poddaszy - Izolacje hal przemysłowych i magazynowych - Renowacje dachów płaskich - Izolacje fundamentów - Izolacje pod ogrzewanie podłogowe
Stosujemy systemy ociepleńNG0810NF - System przeznaczony do izolacji wewnętrznej. Stosowany do izolacji poddaszy, ścian działowych, stropów itd. NG0440 - System przeznaczony do izolacji dachów na zewnątrz. Oczywiście posiada aprobatę oraz atest PZH. Stosowany także do izolacji pod wylewkę betonową w pomieszczeniach o podwyższonym obciążeniu np. garaże, hale magazynowe itp.
Zobacz specyfikację techniczną
oferta
Projekty
Z nami wybudujesz dom

Jesteśmy przedstawicielami największych biur projektowych w całym kraju. Projekty sprzedajemy w całej Polsce. Oferujemy cenę taką jak w biurze projektowym, bez dodatkowych kosztów.

Jak zamówić projekt?

Jeżeli wybrali już Państwo projekt na stronach biur projektowych ARCHON+ i Archeton prosimy o kontakt z naszą firmą. Jako przedstawiciel regionalny wybrany projekt w cenie producenta prześlemy Państwu na nasz koszt. Istnieje możliwość zwrotu projektu domu w ciągu 30 dni od daty zakupu.

oferta
Wylewki maszynowe
Wylewki maszynowe - szybko solidnie tanio

Nasz priorytet to zadowolony klient oraz precyzyjne wykonanie zlecenia!
Cena jest jedną z najniższych na rynku 11zł /m2
Pomiary oraz nanoszenie wysokości wylewek wykonujemy sprzętem najwyższej klasy, przez co wylewki zrealizowane przez naszą firmę, są wykonane z dużą dokładnością oraz starannością.do wszystkich wylewek stosujemy zbrojenie rozproszone przy wylewkach do ok 8cm stosujemy włókna o dł. 12mm- przy grubszych posadzkach ( powyżej 8cm stosujemy włókna o dł. 18m Wylewki wykonane przez naszą firmę są wykonane z dużą dokładnością zacierane są mechanicznie dzięki czemu są gładkie nie pylące, trwałe .
Do wylewek stosujemy plastyfikator KLUTAN-P jest to plastyfikatorem poprawiającym parametry techniczne betonu , powoduje poprawę wszystkich technologicznych właściwości betonu, a w szczególności: zwiększenie wytrzymałości betonu po 28 dniach o 10-25%, zwiększenie wodoszczelności, znaczne zmniejszenie nasiąkliwości oraz obniżenie skurczy w betonie, zwiększenie mrozoodporności betonu, w okresie letnim opóźnia wyparowywanie wody z betonu, w okresie zimowym umożliwia prowadzenie robót betonowych w temperaturze do -5st. C

oferta